Teslimat ve Ödeme Koşullları

Genel


Satınalma tarihinden sonra bir ay boyunca arızalı ürünlerinizi Yurtiçi Kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile yapacağınız gönderilerde, gönderi ücreti tarafınıza aittir.
Tüm gönderilerimiz sigortalıdır. Kargonuzu teslim alırken ambalajının kırık, ezik, ıslak ve benzeri kötü durumda olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Böyle bir durumda kutuyu kargo görevlisi ile birlikte açınız. İçerisindeki ürün zarar görmüş ise kesinlikle teslim almayınız. Durum tespiti için kargo görevlisinin fotoğraf çekmesini ve zabıt tutmasını talep ediniz.
Ödemelerinizi banka havalesi/EFT, Bonus, World, Maximum, CardFinans, Axess taksit kartları veya bankaların Mastercard/Visa kredi kartları ile yapabilirsiniz. 

Fiyatlar ve Ödeme


Ön ödemeli (Banka havalesi/EFT) siparişlerde özel iskonto uygulanır. 
Firmamızın kayıtlı kurumsal müşterileri dışında; hiçbir kişi veya kuruma açık hesap, çek veya senet karşılığı satış yapılamamaktadır. 
Sipariş teslimatları, ödeme teyidinin ardından gerçekleştirilir. Siparişinizi takiben ödemenizin gecikmesi durumunda fiyatlar veya döviz kurlarında meydana gelebilecek değişiklikler siparişinize yansıtılarak size bildirilecektir. 

Satış ve Teslimat    

Ürün veritabanımız, iş ortaklarımızdan gelen veriler doğrultusunda düzenli olarak güncellenmektedir. Ayrıca istediğiniz ürünler için bizi arayabilir ve stok teyidi alabilirsiniz. 
Ürün bilgileri ve fiyatlarında, yayınlanan veriler ile gerçek durum arasında farklılıklar olabilir. Tedarikçilerimizin yapacakları değişiklikler nedeniyle siparişiniz sonrasında meydana gelebilecek fiyat artışları dışında, hatalı olarak yayınlanan fiyatlardan veya özelliklerden firmamız sorumlu değildir. Böyle durumlarda siparişi teslim etmeyip size bilgi veririz. 
Ortalama teslimat süremiz 5(beş) iş günüdür. Ürünün,  sevkiyat anında stokta olmaması nedeniyle meydana gelebilecek gecikmeler bunun dışındadır. Böyle durumlarda sizi bilgilendiriyor olacağız. Dilerseniz ilgili ürün için ödediğiniz bedeli size iade edebiliriz. Çok acil (gün içi) teslimat gerektiren durumlarda lütfen bizimle temasa geçin, çözüm bulmak için çaba göstereceğiz. 

Sipariş teslimatlarında Sürat Kargo ile çalışıyoruz. 
150 TL ve üzerindeki siparişlerinizin kargo giderleri firmamız tarafından karşılanacaktır. Daha düşük tutardaki siparişler için kargo katkı payı siparişinize otomatik olarak ilave edilecektir. Ürününüzü teslim alırken ayrıca bir kargo bedeli ödemeyeceksiniz. 
Siparişinizin durumunu her an "Siparişlerim" sayfasından izleyebilirsiniz.  
 

Garanti ve İade Koşulları


Satın aldığınız bilgisayar veya taşınabilir bilgisayarlar (notebook) ile yaşadığınız veya yaşayacağınız\tyazılımsal problemlerin çözümü firmamızın sorumluluğunda değildir. Böyle konularda ilgili yazılımın, işletim sisteminin destek hattı veya internet kaynaklarından çözüm bulmanız gerekir. 

Firmamızdan satın aldığınız ürünler (sarf malzemeler vs. dışında) ürün detay sayfalarımızda belirtilen süreler dahilinde üretici firma garantisi altındadır.  

7 günlük ilk kullanım dönemini takiben tüm arıza ve garanti takibi yetkili servisler nezdinde yapılmalıdır. Eğer yetkili servis konusunda sorun yaşarsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

Satın almış olduğunuz bir ürünü 7 (yedi) günlük süre içerisinde; ambalajını açmamak ve kullanmamak kaydı ile aşağıdaki adrese iade edebilirsiniz. Kurum adına satın almış olduğunuz ürünlerde aynı tutarda ve açıklamada iade faturası kesmeniz gerektiğini unutmayınız. Eğer nihai tüketici iseniz ürünü, iade nedenini açıklayan bir yazı ve orijinal faturası ile birlikte aşağıdaki adrese göndermelisiniz. 

Kabul edilen ürün iadesi sonrası, ürüne ödemiş olduğunuz bedel ortalama 5 iş günü içerisinde tarafınıza geri ödenecektir. 

Ürünü teslim aldığınız günden itibaren 7 (yedi) gün içinde kullanmaya başladığınız ve arızalı olduğunu gördüğünüz bir ürünü de yukarıdaki koşullar dahilinde, orijinal ambalajları ile birlikte aşağıdaki adresimize iletebilirsiniz. Ürün değiştirilecek veya arızası giderilerek tarafınıza iletilecektir. Dönüşte kargo bedeli alıcı tarafından karşılanacaktır. 

Açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesini kabul edemiyoruz. 

Kullanım sırasında ortaya çıkabilecek arızalar için ürünün yetkili servislerine başvurunuz. Eğer bu bilgiye ulaşamıyorsanız bizi arayarak yardım isteyebilirsiniz. 

İade edilen ürünler için kargo bedeli iadesi yapılmadığını veya iade edeceğiniz ürünlerin kargo bedelinin size ait olduğunu hatırlatmak isteriz. Eğer ürün bizden kaynaklanan şekilde yanlış sevk edilmiş ise kargo bedelini firmamız üstlenecektir.